PDF Kitap İndir - E Kitap İndir - EPUB İndir Eksilmeyen Arzular PDF İndir - PDF Kitap İndir - E Kitap İndir - EPUB İndir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Eksilmeyen Arzular PDF İndir

Okuyacağınız Kitabı Arkadaşınıza Gönderin !

Eksilmeyen Arzular PDF indir, Kitabın yazarı Cat Schield’dir. Kitap toplam 220 sayfadır. Sitemizden Eksilmeyen Arzular e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Eksilmeyen Arzular
  • Yazar: Cat Schield
  • Baskı tarihi: 2012
  • Sayfa sayısı: 220

Eksilmeyen Arzular Kitabı Ön Okuma

PAZARTESİ çoktan gelip geçmişti ama Max, Rachel’ın ona sun-duğu hiçbir asistan adayını beğenmeye yaklaşmanştı bile. O esnada Rachel eve ulaşmıştı, arabasını park ederken aldında sadece çok aç olduğu ve kardeşinin acılı tavuk yemeği vardı. Şükürler olsun, bugün yemek yapma sırası Hailey’deydi, yoksa akşam yemeğini gece yarısı yerlerdi. Eve girip mutfağa yöneldi. Acılı tavuk yemeğinin kokusunu alma-ya çalıştı ama ocak boştu. Tezgâhta yemek hazırlığı bile yoktu. Neden Hailey yemek yapmaya başlamamıştı? “Ben geldim,” diye seslendi ve üzerinden ceketini çıkardı, vestiye-re astı. Çantasını kapının kenarına bıraktı ve salona yöneldi. “Geç kal-dığım için üzgünüm.

Bu yeni patron tam bir işkolik. Sen…” Küçük salona görüp Hailey’i babalarının eski koltuğunda, elleri kolçaklara tutulmuş şekilde görünce, cümlesi yarım kaldı. Kardeşinin bakışlarında sadece korku ve tiksinti vardı. Gözlerini odanın karşısına sabitlemişti. Rachel baluşlarım kardeşinin baktığı yöne döndürdüğünde, koltu-ğun karşısındaki kanepede oturan, uzun boylu adama baktığını gördü. Dört sene önce onu son gördüğünden beri, iyice şişmanlamıştı. Üzerin-dekiler ve takındığı tavır ile sanki tüm dünyanın ona borcu varmış gibi görünüyordu. Beyaz yakalı bir tişört, omuzlarında ise mavi bir süve-ter… Sanki hâlâ bir iş sahibiymiş gibi giyiniyordu. Eğer ona yaklaşıp gözlerindeki şiddeti fark etmezseniz, aslında bayağı zararsız görünü-yordu. “Burada ne arıyorsun?” Adam soğukça gülümsedi. “Hastalıkta ve sağlıkta, ölüm bizi ayı-rana dek, diye söz verdiğin adamı, böyle mi karşı lıyorsun?” Brody Winslow insanları böyle rahatsız etmekten hoşlanırdı. Ken-dince zekice şeyler söylediğini ve karşısındakini afallattığını düşünür-dü.

Onlarla tatlı bir dille konuşur, onları kullanırdı. Bir zamanlar, bu numarayı Rachel da yutmuştu. Pahalı arabaları olduğunu ve büyük evlerde yaşadığını göstermişti. Tabii sonradan, en iyi yalancıların da paralı olanlardan çıktığını fark etmişti. “Burada ne arıyorsun?” “Bana borçlu olduğun parayı almaya geldim.” “Bu seneki paranı aldın. Bir sonraki ödemen dokuz ay sonra.” “İşte, bu konuda küçük bir sorunumuz var. Bana şimdi etli bin la-zım.” “Elli…” Ellerini göğsünün altında kavuşturdu, böylece Brody elle-rinin titrediğini göremezdi. “Sana tüm borcumu şimdi ödeyemem.” Brody eve göz gezdirdi. “Gayet iyi kazanıyorsun gibi görünüyor.” “Bu evi peşinat ödememe gerek olmayan özel bir programla aldım. Sermayenin yüzde beşini bile karşılayamam, bu yüzden bankalar bana ikinci bir kredi vermez. Beklemek zorundasın. Bir sonraki ödemeni dokuz ay sonra alırsın.” “Bu benim işime yaramaz.” Kanepeden kalktı ve ona yöneldi. Yanından geçip pencereye yaklaşırken, Rachel ondan çekinerek uzaklaştı.

Aşşağıdan Cat Schield Eksilmeyen Arzular e-Kitap indirebilirsiniz.| Eksilmeyen Arzular PDF indir veya okuyabilirsin.

[Toplam: 2   Ortalama: 2/5]

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir