PDF Kitap İndir - E Kitap İndir - EPUB İndir Kızıl Ateş PDF İndir - PDF Kitap İndir - E Kitap İndir - EPUB İndir
Kızıl Ateş epub indir
Edebiyat PDF Kitap İndir,  Fantastik PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Kızıl Ateş PDF İndir

Okuyacağınız Kitabı Arkadaşınıza Gönderin !

Kızıl Ateş PDF indir, Kitabın yazarı Ilona Andrews’dir. Türkçe çevirisini Hanife Albayrak yapmıştır. Kitap toplam 408 sayfadır. Sitemizden Kızıl Ateş e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Fantastik , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Kızıl Ateş
  • Yazar: Ilona Andrews, Hanife Albayrak (Çevirmen)
  • Alt başlık: Saklı Miras Serisi 1. Kitap
  • Baskı tarihi: Ağustos 2015
  • Sayfa sayısı: 408
  • Orijinal adı: Burn For Me

Kızıl Ateş Kitabı Ön Okuma

Montgomery Uluslararası Araştırmalar’ın camdan asimetrik kulesi yakınındaki ofisler arasından köpekbalığı yüzgeci gibi mavi camıyla yükseliyordu. 75 metre yük-sekliğindeki yapı yüzlerce kobalt film camıyla parlıyordu. insanı etkilemek ve Montgomery Hanesi’nin ihtişamı karşısında şaşkına uğramamız için yapılmıştı. Şaşkınlığımı biraz ele almaya çalıştım ama onun yerine daha çok endişelenmeye başlamıştım. Kapılardan girip metal detektörleri geçerek parlayan asansöre doğru yürüdüm. Mesajda on yedinci kat diyordu. Ben de üzerinde 17 yazan butona basıp asansörün bir fısıltıyla beraber yukarı doğru hareket etmesini bekledim. Ne halt isteyebilirlerdi ki? Montgomery bu zamana kadar bize çok az ilgi göstermişti. Çek karşılıklı çıktığı sürece ki bizim çeklerimizin her zaman karşılığı olurdu. Bundan hep emin oldum.

Kapılar açılıp ortaya sadece resepsiyonistin paslanmaz çelik borulardan oluşan masasının kapladığı geniş bir alan çıkarmıştı. Koyu mavi zemin ile beyaz tavan arasında en dan dışarı çıktım. Duvarlar pak beyazdandı ama resepsionistin arkasındaki mavi camdan yapılan devasa duvar, pencere dışındaki ışığı hafifçe geçirip içeriye sanki su altınclaymışız gibi güzel bir gölge veriyordu. Her şey faz-lasıyla modern, el değmemiş ve biraz ruhsuz gözüküyordu. Resepsiyonistin masasındaki kar beyazı orkideler bile ortama sıcaklık katmaya yetmemişti. Bari bütün mekanın duvarlarını parayla kaplasalardı. Resepsiyonist bana baktı. Yüzü pürüzsüz, ‘açık kahverengi tonlarındaydı. Büyük mavi gözleri, ustaca uçak pembeyle hatları çizilmiş dudakları vardı ve kıpkırmızı saçları kusursuz bir Fransız örgüsüyle sarılmıştı.

Uzun kirpiklerinin her birini görebiliyordum ve hiçbirinde topak bile yoktu. Gerçekte elbise kolu olmak isteyen beyaz bir elbise giyiyordu. Resepsiyonist berelenmiş yüzüme gözlerini kırparak baktı. “Size nasıl yardım edebilirim?” “Augustine Montgomery ile bir randevum var. ismim Nevada Baylor,” diyerek gülümsedim. Resepsiyonist ayağa kalktı. “Beni takip edin.” Ben de öyle yaptım. Çıplak ayakta büyük ihtimalle be-nim boylarımdaydı ama topukluları ona on beş santimetre kazandırmıştı. Kıvrımlı duvarların etrafından ayakkabıları tak tak sesler çıkararak yürüyordu. “Ne kadar sürüyor?” diye sordum. “Pardon?” “Sabah iş için giyinmen ne kadar sürüyor?” “İki buçuk saat,” dedi.

Aşşağıdan Ilona Andrews Kızıl Ateş e-Kitap indirebilirsiniz.| Kızıl Ateş PDF indir veya okuyabilirsin.

[Toplam: 2   Ortalama: 4.5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir