PDF Kitap İndir - E Kitap İndir - EPUB İndir Şurina PDF İndir - PDF Kitap İndir - E Kitap İndir - EPUB İndir
şurina ekitap indir
Aşk PDF Kitap İndir,  Edebiyat PDF Kitap İndir,  Roman PDF İndir

Şurina PDF İndir

Okuyacağınız Kitabı Arkadaşınıza Gönderin !

Şurina PDF indir, Kitabın yazarı Gülsen Kılıçaslan’dır. Kitap toplam 432 sayfadır. Sitemizden Şurina e-Kitap indirebilirsiniz veya okuyabilirsiniz, Aşk , Edebiyat ve Roman kategorisinde bir kitaptır.

  • Adı: Şurina
  • Yazar: Gülsen Kılıçaslan
  • Alt başlık: Aşk Problemi Serisi #2
  • Baskı tarihi: Haziran 2016
  • Sayfa sayısı: 432
  • Orijinal adı: Şurina

Şurina Kitabı Ön Okuma

Emir Eren çekingen bir tavırla bir bana bir de etrafındaki oyuncaklara baktı. Sonunda bana dönüp, “Benim oyuncaklarım var evde,” dedi. Ablası gibi çok gururluydu, babalarını düşününce, kime çekmişlerdi acaba? “Ama burada yok. Canın sıkılır akşam baban gelene kadar.” “O zaman bir tane gerçekten uçan helikopter alabilirim.” Çekinerek söylemesi ve helikopter kelimesini doğru telaffuz etmek için harcadığı çaba beni gülümsetti. “En çok onu mu istiyorsun?” “Evet. Babam almadı ondan çünkü. Araba yutan köpek bahğun aldılar ama onu almadılar. Ben büyüyünce alacaklarmış ama annemlerle uyumak istediğimde kocaman adam oldun diyorlar. Helihelikopter isteyince güçüksün diyorlar.”

Küçük avuçlannı açmış isyan ediyordu. Dükkan sahibi adamla birlikte gülmekten kınlmıştık. Içini döktüğtine göre sanırım kaymço yavaş yavaş ısmıyordu bana. “Baban ve annen büyüyünce dedilerse vardır bir bildikleri. Sen başka oyuncaklar bak şimdi.” “Tamam.” Biraz lizalmüş gibiydi ama az sonra uzaktan kumandah arabalardan bazdannı boyuna bakmadan raftan indirmeye çalışırken keyfi yerindeydi. O, dükkanın içinde dolanırken dükkan sahibine, “Var mı sizde uçan helikopter?” diye sordum. Adam, “Var tabii,” deyip tavandan aşağı sarkan modelleri göstererek fiyatla= söyledi. Uzaktan kumandah ve içinde kamerası olan kumanda menzili yüksek en iyi modeli gösterip hediye paketi yapmasını istedim. Emir Eren’e çaktılindan oyuncağı poşete koyduk. Ben helikopteri alırken Emir Eren bityüklii küçiiklii üç uzaktan kumandalı araba arasında kalmıştı. Üçünü de alabileceğimizi söyleyince, “Evde arabam var benim. Burada oynamak için bir tane yeter,” dedi. Bu çocuğun tokgözlülüğit bile ablasma benziyordu.

Adama göz kırpıp üçünü de poşetlemesini istedim. Emir Eren bu kez de bir yapboz kutusunu kucaklayıp dükkan sahibine, “Örümcek Adamli mı bu?” diye sordu. Aslında üstündeki örümcek adam resmini zaten gördüğü için soruyordu. Adama başımı sallayıp onu da aldığımı7ı belirttlin. Sonra gözüme çok çirkin, maskot benzeri minik bir bebek takıldı. Kırmızı saçları tepesinde arapsaçı gibi dikilmişti, iri yeşil gözleri vardı. Tabii bir de elinde süpürgesi. Cadı! Kutu içindeki oyuncağı alarak kasanın yanına koyup, “Bu da hediye paketi olacak,” dedim. Bir de not yazmak için adamdan kağıt kalem istedim ve yazdığım notu paketin üstüne koydurttum. Son olarak yapışkan oklar fırlatan iki tabanca aldım. Atış yapabileceğiniz hedef tahtalar da vardı içinde. Bunlarla oynaınak eğlenceli olacaktı.

Aşşağıdan Gülsen Kılıçaslan Şurina e-Kitap indirebilirsiniz.| Şurina PDF indir veya okuyabilirsin.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir